Výsledky

Štítky:

Novější 1 3

Judisté o prázdninách startovali na mezinárodních turnajích

V Praze se konal velký mezinárodní turnaj juniorů v judu, kterého se zúčastnilo 406 judistů z 25 zemí světe.

Více

Publikováno 6. 9. 2024 11:51

Postup do nadstavbové části Dorostenecké ligy

Náš tým judo SG Plzeň podal v 2. turnaji dorostenecké ligy velmi dobrý výkon.

Více

Publikováno 10. 6. 2024 13:08

Naši žáci na soutěžích, v Berouně a v Chebu

Albert Žák vyhrál turnaj U 14 v Berouně.

Více

Publikováno 10. 6. 2024 12:55

Český pohár a mezinárodní Velká cena

V sobotu a v neděli 1. – 2. června se konal Český pohár kategorii U 16 a U 18, v neděli pak Velká cena Nového Bydžova s mezinárodní účastí.

Více

Publikováno 3. 6. 2024 16:57

Judo SG vyhrálo 2. turnaj 1. ligy !!

Náš tým mužů vyhrál  2. jarní turnaj 1. ligy mužů, který se konal v sobotu 25.5 ve sportovní hale sportovního gymnázia v Plzni.

Více

Publikováno 28. 5. 2024 13:23

Memoriál J. Straky

Naši starší žáci vybojovali medailová umístění na Memoriálu J. Straky, který se konal v sobotu 18. 5 v Příbrami.

Více

Publikováno 20. 5. 2024 15:34

Apolon open A tournament, 11. – 12.5.2024 Maribor SLO

Jan Javůrek vybojoval, po výborných výkonech ve Slovinském Mariboru,  3. místo v kategorii U 16.

Více

Publikováno 14. 5. 2024 16:35

1. kolo dorostenecké ligy, 4. 5. 2024 Prachatice

Judo SG Plzeň startovalo v sestavě: J. Šimsa, Tohirov, Johánek, Nesnídal, Nemeth, Blažek, Žák, Šimon, Kratochvíl, Hančík

Více

Publikováno 14. 5. 2024 16:21

Adam Žák vyhrál ve dvoře Králové

Adam Žák vyhrál Trilobit cup ve  Dvoře Králové  v kategorii U18 v hmotnostní kategorii do 81 kg.

Více

Publikováno 10. 5. 2024 16:35

Messe cup v Erfurt, 4.5.2024

Jan Javůrek  vybojoval na velmi silném a početně obsazeném turnaji v Erfurtu, v kategorii U 16 do 43 kg 7. místo.